Odacıoğlu Mobilya’yı Tanıyalım

Mobilya ve Ahşap alanında neler yapıyoruz?

Yatak Odası

Tamir & Tadilat

Mutfak

Boya

Kapı

Salon

Banyo

Özel Ahşap

Kısaca hikayemiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur libero purus, luctus nec fermentum et imperdiet sed sapien. Curabitur libero purus, luctus nec fermentum et imperdiet sed sapien.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur. Curabitur libero purus, luctus nec fermentum et imperdiet sed sapien.

30 Yıllık tecrübe

Babadan gelen mesleği devam ettiren Odacıoğlu ailesi, ahşap sanatını ince eleyip sık dokuyarak işlemektedir. Farklı türdeki ahşapları müşterinin istediği ürüne göre dizayn edip tam anlamıyla “işte kafamdaki mobilya!” diyebileceğiniz çalışmalar yürütmekteyiz.

Tanışma

Müşteri ile iletişime geçerek; ilk olarak projenin tüm detaylarını öğreniyoruz. Hemen akabinde çizilen proje müşteriye gösterilerek onay aşamasına geçiyoruz.

Teklif

Müşteri çalışmadan memnun kaldığında proje için işçilik + malzeme için fiyatımızı iletiyoruz. 

Başlangıç

Müşteri ile fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra çalışmalara hızlı bir şekilde başlıyoruz. Bazen, müşterinin işinin erken bitirmek için gece & gündüz çalışıp projeyi teslim ediyoruz..

Ödeme

Odacıoğlu Mobilya’da ödeme aşamaları ise 3 bölümden oluşur: 1. işe başlamadan önce yüzde 30, 2. işin ortasında yüzde 30 ve işin sonunda yüzde 40 olarak belirlenmiştir. Bazen yüzde 50 iş başlangıcı ve yüzde 50 de iş bitimi şeklinde çalışma da sağlamaktayız.

Teslimat

İstanbul’da hizmet sağlayan mobilya dükkanımızda teslimat tarihinde özenle mobilya & ahşap, strençlenerek montajı yapılır. Müşterinin o projedeki tüm istekleri bitene kadar garantimiz altındadır. 

odacıoğlu mobilya ile iletişim